Elektromobiļu salidojums Bānīša svētkos Stāmerienā 4. septembrī


Elektromobiļu salidojums Bānīša svētkos Stāmerienā 4. septembrī

Ikgadējais, sestais, Elektromobiļu lietotāju salidojums Latvijā Bānīša svētkos Stāmerienā notiks 2021. gada 4. septembrī. Salidojuma norises plāns:

  • līdz plkst. 12:00 dalībnieku elektromobiļu novietošana zālāja teritorijā pie Stāmerienas dzelzceļa pārbrauktuves;
  • 13:30 bānīša sagaidīšana;
  • 14:30 elektromobiļu svinīgais brauciens uz Stāmerienas pili.

Dalība Salidojumā – bez maksas. Kā ierasts, Salidojumā būs iespēja iepazīties ar elektromobiļiem un to lietošanas pieredzi. Aktuālā informācija šogad – par atbalstu elektromobiļu iegādei privātpersonām no 2022. gada.

Gulbenes-Alūksnes bānīša 118. dzimšanas dienas svinībās pie Stāmerienas stacijas darbosies lauku labumu tirdziņš un ēdināšana – Ferdinanda tirgus, savukārt pie Stāmerienas pils – ziedu izstāde un pikniks parkā.

Salidojuma rīkotāji:

  • Latvijā reģistrētā biedrība "Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība";
  • Latvijas bezizmešu un ilgtspējības portāls Uzlādēts.lv.

Elektromobiļu salidojuma Bānīša svētkos rīkošanu atbalsta moderns un draudzīgs uzlādes tīkls Eleport. Eleport misija ir padarīt transporta sektoru pēc iespējas klimatneitrālu. Katra patērētā kilovatstunda Eleport tīklā ir no videi draudzīgiem resursiem. Šobrīd Eleport tīklā Baltijā ir vairāk nekā 100 uzlādes stacijas.

Aicinām Salidojuma dalībniekus pieteikties līdz 3. septembrim, norādot dalībnieka nosaukumu (vārds, uzvārds vai juridiskās personas nosaukums), elektromobiļa modeli un izlaiduma gadu, kā arī akumulatora kapacitāti. Pieteikumu sūtīt uz info@bimab.lv.