Video

Elektromobiļu salidojums 2021. gadā

Lai popularizētu elektroauto un ar tiem iepazīstinātu sabiedrību, Stāmerienā aizvadīts nu jau sestais elektromobiļu salidojums. Kā atzīst tā dalībnieki, elektroauto nav tikai luksusa prece, bet gan iespēja saudzēt dabu, samazinot gaisa piesārņojumu.

Vai elektroauto izmantošana kļūst populārāka un cik pieejama ir to uzlādes infrastruktūra?


Video: lsm.lv

Vai Latvijā elektroauto izmantošana kļuvusi krietni populārāka? Kad ir plānots pabeigt elektroauto uzlādes infrastruktūru? Kādas ir priekšrocības un kādi ir trūkumi izvēloties braukt ar elektroauto - skaidro Arnis Bergs.

e-mobilitātes stends izstādē „Auto 2018”

Izstādes „Auto 2018” e-mobilitātes stendā 6. – 8.aprīlī informācija par jaunumiem elektrisko transportlīdzekļu un to uzlādes jomā Latvijā:

E-mobilitātes stends izstādē „Vide un Enerģija 2016”.

Izstādes „Vide un Enerģija 2016”, kas notiks 13.–16.oktobrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā Rīgā, Ķīpsalas ielā 8, e-mobilitātes stendā apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunumiem un pieredzi e-transporta jomā:

RīgaTV 24 raidījums "Dienas personība"

RīgaTV 24 raidījums "Dienas personība ar Veltu Puriņu" katru darba dienu plkst. 09.30. Raidījuma viesis: Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrības vadītājs Arnis Bergs

TV24 Preses klubs - elektromobīļi

Studijas viesi:Arnis Blodons, Ilze Jurkāne, Indulis Emsis

TV raidījums „Zebra”, 27.05.2015 - Latvijas 1.elektrotransporlīdzekļu salidojums

Latvijas 1.elektrotransporlīdzekļu salidojums un elektromobiļu maratons „Izbaudi Zemgali nesteidzoties”, 2015.gada 20.-22.maijs TV raidījums „Zebra”, 27.05.2015.

6.jūnija raidījuma "Auto ziņas" sižets par elektrisko transportlīdzekļu Salidojumu

Kā ir diendienā braukt ar bezizmešu automašīnu? Reportāža no elektrauto salidojuma Jelgavā

http://tvplay.skaties.lv/parraides/auto-zinas